Україна повернула додому вивезених у РФ підлітків 15 та 16 років – Суспільство

Україна повернула додому вивезених у РФ підлітків 15 та 16 років    - Суспільство

Фото: drohobych-rda.gov.ua

Україна повернула з окупованої Херсонщини родину із двома дітьми. Про це розповів голова Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Прокудін.

– На підконтрольну Україні територію з тимчасово окупованої частини Херсона вдалося повернути двох дівчат 15 та 16 років та їхніх рідних, — розповів він.

Прокудін розповів, що зараз і діти, і дорослі в безпеці, їм надається вся необхідна допомога. Також він подякував усім, хто брав участь у поверненні.

2 лютого в Україну вдалося повернути ще 4 дітей із тимчасово окупованих Росією територій. Діти віком від 0 до 16 років, з частин Запорізької та Херсонської областей, перебувають у безпеці в одному із центрів 25 січня Україна повернула двох підлітків, яких Росія незаконно вивезла до Краснодарського краю після звільнення правобережжя. Хлопець та дівчина, 16 та 17 років, жили у Кринках. Їхні сім’ї вже возз’єдналися з дітьми після повернення. 24 груднятрьох дітей вдалося повернути до країни з тимчасово окупованих Росією територій. Восьмирічного Єлисея, позбавленого опіки після смерті бабусі, повернули з інтернату. Також врятовано двох 18-річних братів, Андрія та Михайла, сироти, які виховувалися в прийомній сім’ї на окупованій території.
Джерело