Україна повернула додому ще трьох дітей – Суспільство

 Україна повернула додому ще трьох дітей  - Суспільство

Фото: t.me/ermaka2022

Україна за сприяння влади Катару повернула додому ще трьох дітей. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.

– Продовжуємо виконувати завдання президента Володимира Зеленського. Наші діти вертаються додому. Спільними зусиллями нашої команди та омбудсмена України Дмитра Лубинця за посередництва держави Катар ми повертаємо трьох дітей, – повідомив він.

За його словами, двоє з них повернулися до мами – це діти 2008-го та 2012-го років народження, яких вдалося вивезти з тимчасово окупованих територій України. Третя дитина перебувала на території РФ і возз’єдналася зі своєю матір’ю на території Грузії. Усі діти вже вдома зі своїми рідними, додав Єрмак.

З початку повномасштабного вторгнення Росія на постійній основі депортує українських дітей до анексованого Криму, Білорусі або віддалених районів Росії. Раніше на Херсонщині з російської окупації вдалося повернути ще п’ятьох дітей. Як повідомив голова Херсонської ОВ Олександр Прокудін, троє з них – діти, які перебували у складних обставинах. В даний час всі вони знаходяться в безпечному місці, отримують необхідну допомогу.

Джерело