Удар по космічній інфраструктурі РФ у Криму: з’явилися знімки

Удар по космічній інфраструктурі РФ у Криму: з'явилися знімки

Фото: росЗМІ У Криму атакували центр космічного зв’язку окупантів

На знімках видно наслідки пожежі на військовому об’єкті у селі Вітине, де розміщено Центр далекого космічного зв’язку.

У ніч на 24 червня в тимчасово окупованому Криму було уражено Центр космічного зв’язку російської армії. Журналісти Схем опублікували супутникові знімки з наслідками ударів по території військового об’єкту під Євпаторією.

Супутник Planet Labs зняв 24 червня сліди від пожеж на території 40-го окремого командно-вимірювального комплексу в селі Вітине.

Військовий експерт Анатолій Храпчинський зазначив, що на території Центру є системи супутникового спостереження та збору інформації Ліана, до якої входять супутники Лотос і Піон-НКС. Останній використовує активну радіолокацію для морської розвідки та збору інформації.    За його словами, росіяни також можуть з Центру керувати групами супутників ГЛОНАСС та системами радіоелектронної боротьби Тірада-2 і Биліна-ММ. Вони можуть придушувати сигнали зв’язку ворожих супутників. 

Як повідомлялося, вночі 24 червня в Криму було уражено Центр космічного зв’язку російських окупантів. Це вже другий удар по ворожій космічній інфраструктурі РФ.   21 червня внаслідок атаки українських дронів на склад “шахедів” у місті Єйськ Краснодарського краю РФ було знищено 120 російських безпілотників різних типів.

Джерело