У ЗСУ з’явиться адаптивний одяг для поранених бійців, – Міноборони – Суспільство

У ЗСУ з'явиться адаптивний одяг для поранених бійців, - Міноборони - Суспільство

Фото: https://t.me/ministry_of_defense_ua

У Збройних силах України з’явиться новий адаптивнийодяг, призначений для поранених військових. Відповідні вимоги до комплекту одягу затвердили до Міноборони, повідомили у відомстві.

Відповідні вимоги до комплекту одягу затверджено Міністерством оборони України. Комплект надаватиметься пораненим військовослужбовцям і дозволить швидко переодягнути воїна у зручний одяг на стабілізаційному пункті або у шпиталі.

– Це дуже важливий крок для створення комфортних умов для поранених ще на етапі стабілізаційного пункту. Наша мета – щоб кожен поранений отримував цей набір. Попереду ще більша нормотворча та випробувальна робота, але основний крок уже зроблено, – заявила заступник міністра оборони України Наталія Калмикова.

У комплект буде входити майка, шорти, штани, футболка та реглан. Весь одяг повинен розстібатися по бокових швах, на яких будуть спеціальні текстильні застібки, які не повинні торкатися шкіри хворого та викликати роздратування.

13 березня Міністерство оборони заявило, що тестує два зразки плавучих модулів: українського та іноземного виробника, що розробляються спеціально для Військово-морських сил, понтоенерів, Сил спеціальних операцій, деяких спецпідрозділів десантно-штурмових військ. Раніше стало відомо, щоу Збройних Силах України розробляють антитепловізійне пончо. Нині у Центральному управлінні тестують п’ять зразків тканин. Матеріали для виготовлення антитепловізійної накидки повинні бути гнучкими і стійкими до навколишнього середовища, атмосферних опадів, не вигоряти на сонці, мати маскуючі властивості на місцевості.
Джерело