У ЗСУ розповіли про потрапляння бійців у полон при виході із Авдіївки – Суспільство

У ЗСУ розповіли про потрапляння бійців у полон при виході із Авдіївки - Суспільство

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Спікер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін в ефірі телемарафону розповів, що при виході з Авдіївки фіксувалися лише поодинокі випадки потрапляння в полон. Він також зазначив, що виведення військ  ще триває.

– Важко зараз робити якісь висновки, бо вихід ще остаточно не завершився. Росіяни оприлюднили відео з нібито українськими полоненими, і зараз з цим розбираються. У нас був контрольований відвід. Якісь окремі поодинокі випадки – ми з ними розбираємося. Але було багато підрозділів, я не можу говорити за весь Авдіївський театр. З погляду моєї бригади – тільки поодинокі випадки, в яких ми розбираємося, і то це частково, можливо, ІПСО, – розповів Бородін.

Вночі 17 лютого Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про виведення українських військових з Авдіївки. Пізніше командувач ОСУГ “Таврія”, бригадний генерал Олександр Тарнавський заявив, що “вихід особового складу з Авдіївки відбувався відповідно до плану, розробленого з урахуванням різних сценаріїв і можливої зміни оперативної обстановки”. Водночас деякі українські захисники потрапили в полон.
Джерело