У ЗСУ пояснили запуск росіянами двох “шахедів”

У ЗСУ пояснили запуск росіянами двох "шахедів"

Фото: Генштаб ЗСУ Запуск двох “шахедів” – це один із елементів тактичних дій ворога

Росіяни намагаються виснажувати систему ППО та продовжувати розвідувати позиції, пояснила речниця ОК Південь.

Росіяни запустили територією України два “шахеди”. Це один із елементів тактичних дій росіян. Про це заявила начальник об’єднаного координаційного пресцентру “Сил оборони півдня України” Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону Єдині новини.

Вона додала, що це один із елементів тактичних дій ворога. Росіяни намагаються виснажувати систему ППО та продовжувати розвідувати позиції.

“У нашій зоні відповідальності було характерним те, що ці дрони пройшли, намагаючись оминути ППО майже одночасно з атакою КАБами… І цього разу знову ворог спрямував їх по Бериславщині, де вже фактично знищена інфраструктура. Під вогнем опинилася лікарня, банківські установи”, – заявила Гуменюк.

Також начальник об’єднаного координаційного пресцентру повідомила, що різниця у дронах полягає в їхньому маркуванні.

“Під час атак по залишках ми ідентифікуємо, що є різниця між тими дронами, які постачаються з-за кордону, і які вони виготовляють на своїй території. Вони їх особливим способом маркують”, – резюмувала Гуменюк.

Раніше ми вже писали, що росіяни вночі та зранку 2 січня випустили по Україні 99 ракет різних типів та 35 дронів-камікадзе. Силам ППО вдалося знищити 72 ракети та усі безпілотники.

Гуменюк розповіла про тактику РФ під час атаки

Джерело