У укриття дозволили брати собак та котів – Суспільство

У укриття дозволили брати собак та котів - Суспільство

Фото: objectiv.tv

Міністерство внутрішніх справ України скасувало правило, яке раніше забороняло приймати тварин у сховища. Про це йдеться у Єдиному реєстрі державних нормативних актів.

У новому документі наголошується, що тепер люди, які приходять у притулки з домашніми тваринами, повинні розміщуватись у спеціальних приміщеннях чи відокремлених місцях. Також власники тварин повинні постійно стежити за ними, щоб вони не шкодили оточуючим. Для безпеки повинні використовуватися повідці для небезпечних тварин та намордники для собак певних порід. Також потрібно буде дотримуватися санітарних та ветеринарних правил.

У зоозахисній організації UAnimals повідомили, що їхні юристи ще в грудні звернулися до міністерства, щоб вони оновили наказ у зв’язку з випадками коли люди могли загинути під час ракетного обстрілу тільки через те, що вони були з собаками а з тваринами в укриття не пускали.

2 січня під час ракетного обстрілу Києва жінку з однорічною дитиною не пустили до трьох бомбосховищ. У грудні минулого року у Києві на Троєщині двоє дітей мало не загинули через те, що сторож відмовився їх пустити у притулок із собакою. Поки вони бігли шукати інше укриття, над головами у них збили ракету.

Джерело