У всіх регіонах України ввели екстрені відключення світла – Суспільство

У всіх регіонах України ввели екстрені відключення світла  - Суспільство

Фото: facebook.com/npcukrenergo

Увечері 15 травня в усіх областях України було запроваджено екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє “Укренерго”.

– З 19:25 до 22:00 “Укренерго” запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України, – повідомили в “Укренерго”. – З 00:00 та 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів діятимуть планові обмеження – графіки погодинних відключень (ДПО). Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми безпечнішою. Диспетчерський центр “Укренерго” вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону.

Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужності українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак РФ по українській енергосистемі з 22 березня.
Обсяг обмежень розподілено рівномірно між усіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується, додали у компанії.

З вечора 14 травня “Укренерго” почало запроваджувати аварійні відключення для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України. 15 травня графіки обмеження потужності діяли для промислових споживачів упродовж усієї доби – з 00:00 до 24:00. Навесні росіяни посилили атаки на енергетичну інфраструктуру України та регулярно завдають ударів по об’єктах у різних регіонах країни.
Джерело