У Сумах з понеділка відправляють дитсадки та позашкільні заклади на дистанційку – Суспільство

У Сумах з понеділка відправляють дитсадки та позашкільні заклади на дистанційку  - Суспільство

Фото: pixabay.com

Наступного тижня, починаючи з 18 березня, дошкільні та позашкільні заклади сумської громади працюватимуть дистанційно. Про це повідомляє міська військова адміністрація Сум.

– З урахуванням ситуації з безпекою, дитсадки та позашкільні заклади для дітей працюватимуть з 18 по 24 березня дистанційно, таке рішення було ухвалено на засіданні Комісії з питань ТЕБ ​​та НС Сумської МТГ, – зазначили в ОВА.

В адміністрації також ухвалили, що у закладах дошкільної освіти мають організувати роботу чергових груп. А у школах буде відкрито роботу чергових класів.

Раніше в ОВА вже говорили, що навчання у сумських школах можуть перевести на дистанційну форму через різке збільшення повітряних тривог упродовж останнього часу. 17 березня російські окупанти завдали двох ударів по інфраструктурі міста Суми. Нині на місці прильотів працюють усі необхідні служби. Наслідки атаки ворога уточнюються. 7 березня росіяни здійснили масовий обстріл Сум. Згідно з останніми даними, відомо про двох загиблих та 26 постраждалих. Внаслідок атаки російські окупанти пошкодили будівлю лікарні, обласного центру екстреної медичної допомоги, водоканалу.
Джерело