У Сумах викрили на корупції двох депутатів

У Сумах викрили на корупції двох депутатів

Фото: СБУ Обох депутатів затримали “на гарячому”

Депутати хотіли “пролобіювати” об’єднання декількох місцевих медзакладів в одну лікарню і погодити кандидатуру її очільника.

Правоохоронці затримали двох депутатів Сумської обласної ради, які пропонували керівництву військової адміністрації міста Суми хабар у 100 тисяч доларів. Про це повідомила СБУ у вівторок, 26 березня.

Встановлено, що депутати хотіли “пролобіювати” об’єднання декількох місцевих медзакладів в одну лікарню і погодити кандидатуру її очільника.

“У такий спосіб фігуранти планували встановити “контроль” за розподілом бюджетного фінансування новоствореної медустанови. Крім того, після реорганізації вони пропонували керівництву міста регулярні «відсотки» від обсягу держфінансування для нової лікарні”, – йдеться у повідомленні.

Обох депутатів затримали “на гарячому”, під час передачі ними першої частини хабара у розмірі 50 тисяч доларів.

Затриманим збираються повідомити про підозру за статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі (ч.4 ст.369 КК України).

Раніше у вівторок стало відомо, що завершено розслідування за підозрою мера Сум Олександра Лисенка у корупції. Торік 2 жовтня його та директора департаменту затримали одразу після одержання ними 1,43 млн гривень.

Також повідомлялося, що посадовиця на Львівщині намагалася з’їсти хабар при затриманні.

Джерело