У роботі WhatsApp стався глобальний збій, Instagram та Facebook також працюють із перебоями – Суспільство

У роботі WhatsApp стався глобальний збій, Instagram та Facebook також працюють із перебоями - Суспільство

Фото: pixabay.com

Увечері в середу, 3 квітня, користувачі платформ компанії Meta – WhatsApp, Instagram і Facebook – зіткнулися зі збоями в роботі месенджера та соцмереж. Проблеми з функціями цих платформ спостерігаються у всьому світі. Про це повідомляє Downdetector.

Більшість користувачів, які надіслали скаргу на роботу WhatsApp, повідомили, що у них не відкривається програма. Повідомляється про проблеми з доступом до веб-версії месенджера та отримання повідомлень. Користувачі Instagram і Facebook також переважно скаржаться на проблеми із завантаженням додатків.

Збій підтвердила організація NetBlocks, яка займається моніторингом доступу до мережі по всьому світу. У Meta поки не коментували повідомлення про збій у роботі програм.

Раніше масштабний збій у роботі Facebook та Instagram стався 5 березня. Також не працював Messenger. За даними сервісу Downdetector, у користувачів виникли проблеми зі входом в акаунти та оновленням сторінок. А месенджер Telegram з квітня тому почав вживати заходів для запобігання повідомленням із закликами до терактів. Це пов’язано із великою кількістю скарг користувачів.
Джерело