У раціоні військових консервовані фрукти замінять на свіжі – Суспільство

У раціоні військових консервовані фрукти замінять на свіжі - Суспільство

Міноборони затвердило зміни до Каталогу харчування ЗСУ. Перелік доповнили різними видами спецій, круп, риби та консервів. Консервовані фрукти частково змінять на свіжі. Про це повідомила пресслужба Міноборони.

– Наші військові – ключовий фактор оборони країни. Збалансоване харчування гарантує їхню бойову готовність та здатність виконувати завдання в будь-яких умовах. Зміни в каталозі ще раз доводять нашу мету забезпечити якісними продуктами ЗСУ‎, – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Новації сприятимуть покращенню якості харчування військовослужбовців. До деяких категорій продуктів прописані додаткові вимоги. Наприклад, борошно, макарони, рибні консерви та ковбаси мають бути лише найвищої якості.

До початку літа ЗСУ мають отримати нове меню. Вартість харчування одного бійця становитиме 139 грн на добу. Наприкінці грудня 2023 року у Міноборони заявили про посилення роботи над покращенням харчування військових. Меню формують за каталогом, але незабаром планується розробити 16 тижневих меню професійних кухарів з урахуванням релігійних чи етнічних потреб.
 
Джерело