У прикордонних районах Закарпатської області запровадили додаткові заборони – Суспільство

У прикордонних районах Закарпатської області запровадили додаткові заборони - Суспільство

Фото: t.me/dpsuua

 Держприкордонслужба запровадила низку додаткових обмежень у прикордонній зоні Закарпатської області. Вони стосуються як людей, так і транспорту. Про це повідомляє пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

– З метою захисту національної безпеки на державному кордоні України, посилення контролю за дотриманням правил прикордонного режиму, запобігання правопорушенням на державному кордоні на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону запроваджено додаткові тимчасові обмеження, – повідомили у Держприкордонслужбі.

Введені обмеження діятимуть на територіях громад Берегівського, Хустського, Тячівського та Рахівського районів Закарпатської області. Згідно з рішенням прикордонників, у цих зонах забороняється:

проведення робіт, рух транспортних засобів та перебування, перебування осіб за межами населених пунктів та доріг, які відсутні у реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону та не забезпечують пересування у встановлені пункти пропуску через державний кордон та між населеними пунктами, у період з 22.00 до 05.00 ; зупинка транспортних засобів на узбіччі доріг, поза встановленими автомобільними стоянками, не пов’язана з технічними несправностями; перевезення у транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони без відповідних дозволів; використання приладів нічного бачення, тепловізійної техніки, радіостанцій, крім встановлених на спеціальній техніці та транспортних засобах, спеціалізованого призначення або зареєстрованих у встановленому порядку; використання та здійснення польотів легкомоторних літальних апаратів до закінчення правового режиму воєнного стану. 12 червня на кордоні з Угорщиною з річки Тиса дістали тіло чергового утопленика. Це 35-й випадок із початку війни. 10 червня українські прикордонники посилили роботу у туристичних районах Франківщини та Буковини у зв’язку з додатковими обмежувальними заходами під час воєнного стану.
Джерело