У понеділок поляки можуть розпочати блокувати КПП «Устилуг» та «Угринів» – ДПСУ – Суспільство

У понеділок поляки можуть розпочати блокувати КПП «Устилуг» та «Угринів» - ДПСУ - Суспільство

Фото: t.me/c/1243226795/261103

Станом на ранок 11 лютого польські фермери блокують два пункти пропуску на кордоні з Україною. Проте вже з понеділка. 12 лютого, їх може стати більше. Про це в ефірі телемарафону сказав речник ДПСУ Андрій Демченко.

На цей час заблокованими залишаються ПП «Ягодин-Дорогуськ» та «Рава-Руська-Гребенне». Через дії протестувальників по всьому кордону утворилися великі черги з вантажівок: біля Ягодина – 700, а біля Рави-Руської – 400 одиниць.

Водночас за словами Демченка, вже завтра кількість заблокованих пунктів пропуску може збільшитись.

– Хочу нагадати, що із завтрашнього дня учасники акції анонсували, що вони також блокуватимуть напрямки пунктів пропуску «Устилуг» та «Угринів». Орієнтовно десь о 10 годині можуть розпочатися такі дії, але сподіватимемося, що цього не станеться, хоча навряд, – сказав Демченко.

У суботу, 10 лютого, польські фермери припинили акцію протесту у пункті пропуску «Шегині-Медика». Оформлення та пропуск транспортних засобів в обох напрямках на цьому ПП здійснюється у звичайному режимі. Раніше угорські фермери анонсували акцію протесту на кордоні Захоні через подовження необмеженого імпорту українських продуктів до ЄС ще на рік. 
Джерело