У Полтаві ввели графік видачі повісток – Суспільство

У Полтаві ввели графік видачі повісток  - Суспільство

Фото: pixabay.com

Починаючи з наступного тижня повістки військовозобов’язаним мешканцям у Полтаві будуть розподілятися в межах міста за новим графіком. Групи, що складаються з представників Територіальних Центрів Комплектування (ТЦК) та поліцейських, проводитимуть обхід населених районів як у ранковий, так і у вечірній час, повідомляють «Українські новини» з посиланням на розпорядження виконувача обов’язків мера Полтави Катерини Ямщикової  а також коментар спікера обласного ТЦК та Служби Порядку Романа Істоміна.

“Відповідно до встановленого розпорядку, робочий час груп оповіщення на території Полтави буде з 07:00 до 10:00 ранку та з 17:00 до 20:00 вечора”, – вказано в офіційному документі.

Окрім того, для округів Полтавської громади буде розроблено окремий графік розсилання повісток. Катерина Ямщикова вказала на важливість залучення поліцейських до роботи в групах оповіщення.

“Щодо графіка, ТЦК та СП раніше займались адресними повідомленнями переважно вранці та ввечері, коли громадяни перебували вдома. У складі груп ТЦК та СП також діє поліція. Ми також закликаємо керівників ОСББ надавати доступ до під’їздів. Це два аспекти, які сприяють ефективному виконанню завдань ТЦК та СП”, – йдеться в документі.

На початку грудня в Міністерстві оборони України було оголошено, що запровадження співпраці з рекрутинговими компаніями призвело до значного зростання кількості відгуків на військові вакансії.

Не дивлячись на це, рекрутингова кампанія не є повноцінною заміною традиційної мобілізації, наголосив начальник Головного управління розвідки Міноборони України, Кирило Буданов.

Джерело