У новорічну ніч поліція затримуватиме порушників комендантської години – Суспільство

У новорічну ніч поліція затримуватиме порушників комендантської години - Суспільство

Фото: kyiv.npu.gov.ua

У новорічну ніч українські правоохоронці затримуватимуть порушників комендантської години. Їх доставлятимуть до відділень поліції, попередив голова департаменту превентивної діяльності Національної поліції Анатолій Серединський.

– Комендантську годину в Україні скасовувати не будуть, а поліція посилить заходи безпеки по всій країні. Зокрема, заходи стосуватимуться масового перебування громадян у громадських місцях. Близько 30 тисяч поліцейських забезпечуватимуть порядок на Новий рік в Україні. Порушників комендантської години доставлятимуть до відділень поліції. Щоб встановити, що сталося у житті кожного громадянина, який свідомо пішов із порушенням комендантської години. Також цими людьми дуже цікавляться наші центри комплектування, – додав він.

Як і роком раніше, по всій Україні в новорічну ніч діятиме комендантська година. Крім того, у містах правоохоронці посилять заходи безпеки. У Києві також рятувальники заявили, що у посиленому режимі працюватимуть у новорічну ніч. У ніч з 31 грудня на 1 січня чергуватимуть понад 450 пожежників та 120 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Джерело