У неділю відключатимуть світло споживачам лише на дві години, – Укренерго – Суспільство

У неділю відключатимуть світло споживачам лише на дві години, - Укренерго - Суспільство

Фото: t.me/Укренерго

У неділю, 9 червня, на всій території України застосовуватимуть графіки відключення електроенергії. Однак вони діятимуть лише дві години за добу. Про це повідомляє компанія ” Укренерго “.

– У неділю, 9 червня, усі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 20.00 до 22.00. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежуватиметься, – додали в “Укренерго”.

Українську енергетичну систему було посилено після того, як увечері в п’ятницю, 7 червня, після ремонту до енергомережі приєднано енергоблок однієї з АЕС. В “Енергоатомі” зазначили, що 1000 МВт потужності, які додали до мережі, забезпечать більш надійне виробництво електроенергії для всіх споживачів. При цьому українцям варто пам’ятати про необхідність економити електроенергію.

7 червня Кабінет міністрів доручив органам державної влади завдання зменшити споживання електроенергії. Міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації повинні відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території. Україна повернулася до графіків відключень світла 14 травня через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. У ході цих атак було пошкоджено всі великі теплові та гідроелектростанції країни.
Джерело