У Міносвіти розповіли, що робити, якщо диплом чи атестат не відображається у Дії – Суспільство

У Міносвіти розповіли, що робити, якщо диплом чи атестат не відображається у Дії  - Суспільство

Фото: facebook.com/UAMON

У Міністерстві освіти України розповіли, що робити, якщо додаток “Дія” не відображає ваші документи про освіту, дипломи чи атестати. Про це відомство розповіло у соцмережі.

МОН разом із Мінцифри розглянули причини, чому так може відбуватися та розповіли, як діяти в таких ситуаціях. Перший варіант – коли документ є у реєстрі ЄДЕБО, але не в “Діє”. Це може статися через розбіжності у номері РНОКПП між Дією та документом про освіту. У такому разі треба звернутися за оновленням даних до навчального закладу, який видав документ. Наявність документа можна перевірити у реєстрі за цим посиланням.

Другий варіант – якщо в “Дії” відображено неповну або некоректну інформацію. У такому разі слід звернутися до закладу освіти для виправлення.

Також можлива помилка у даті народження. Щоб її виправити, ви можете звернутися до закладу освіти зі сканами документів або написати на пошту ДП “Інфоресурс” ([email protected]) з накладенням КЕП.

Наприкінці березня Український центр оцінювання якості освіти інтегрував додаток “Дію”, щоб вступники змогли зареєструватися на НМТ швидше та зручніше. Для цього абітурієнту потрібно мати ID-картку чи закордонний паспорт у “Дії”, а також активувати “Дію.Підпис”. Свідчення, атестати та дипломи про освіту можна завантажити у “Дії”. Після оновлення програма автоматично підтягне освітні документи, видані з 2000 року.
Джерело