У Міноборони запевнили, що в рекрутингових центрах повістки не вручатимуть – Суспільство

У Міноборони запевнили, що в рекрутингових центрах повістки не вручатимуть - Суспільство

Фото: Вікіпедія

У центрах рекрутингу до Сил оборони, які відкриваються в Україні, повістки не вручатимуть. У цьому запевнив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін під час відкриття першого центру рекрутингу в Києві, передає кореспондент “Інтерфакс-Україна”.

– За великим рахунком це сервіс, куди людина приходить і може отримати будь-яку інформацію про те, які є спеціальності та де себе можна знайти відповідно до своєї цивільної спеціальності, військово-облікової спеціальності. Тут не буде людині вручено повістку, – запевнив він.

За словами Лазуткіна, головна перевага центрів – можливість вибору спеціальності у Збройних силах. За його словами, практично у кожній бригаді є вакансії, які треба заповнювати людьми. А тому тут кожна людина сама може обрати, де і як вона служитиме.

У вівторок у Києві відкрили перший центр рекрутингу Сил оборони України. Він розташований у приміщенні ЦНАП у Солом’янському районі міста. Це вже 18-й центр загалом в Україні, який створюється місцевими органами влади. У лютому Міноборони спільно з Львівською міською радою запустили у Львові Центр рекрутингу української армії. Тут можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії у ЗСУ, поспілкуватися з представниками бригад та обрати професію в армії.
Джерело