У Миколаєві повідомлено про підозру чоловіку, який вбив друга та позбавився тіла | Кримінальні новини

Поліцейські повідомили місцевому мешканцю про підозру в умисному вбивстві

Нагадаємо, про те, що на пустирищі біля гаражного кооперативу поблизу вул. Індустріальної виявили скривавлене тіло невідомого чоловіка до Миколаївського районного управління поліції повідомив перехожий пізно ввечері 5 січня.

Судово-медичний експерт, оглянувши тіло потерпілого, зафіксував на його тілі чисельні ножові поранення грудної клітини та встановив, що смерть чоловіка настала декілька діб тому.

Завдяки кропіткій розшуковій роботі оперативників та фахівців кримінального аналізу за допомогою аналітичної підсистеми з впізнання осіб за особливими прикметами поліцейські встановили особу померлого.

Провівши поглиблений аналіз записів системи «Безпечне місто» та комплекс інших слідчих та оперативно-розшукових заходів, поліцейські з’ясували, що до вбивства причетний 27-річний знайомий вбитого.

Упродовж двох діб детального вивчення факту злочину, ми покроково відновили події з дня вчинення вбивства до моменту виявлення тіла чоловіка. Оперативники з’ясували, що 3 січня потерпілий розпивав спиртне вдома у фігуранта. Під час застілля між ними виник конфлікт, в ході якого зловмисник наніс чисельні удари ножем гостю, від яких той помер на місці. Щоб приховати злочин та уникнути відповідальності, майже дві доби фігурант зберігав вдома тіло вбитого, і лише вночі 5 січня вивіз його, замотаного у ковдру, на пустир біля гаражів, – розповів начальник обласного главку поліції Миколаївщини Сергій Махно.

За матеріалами поліції Миколаївської області