У Львові екологам довелося реанімувати білого амура – Суспільство

У Львові екологам довелося реанімувати білого амура - Суспільство

У Львові чоловік упіймав 12-кілограмового білого амура на Левандівському озері, пізніше він повернувся і випустив амура назад у озеро, але риба зажадала реанімації від екологів. Про це повідомили у групі “Озеро Левандівське” у Facebook.

Про настання стало відомо із соціальної мережі. Рибалка Артем Шибанов опублікував у ній відео спійманого 12-кілограмового білого амура в Левандівському озері, зазначивши, що це його особистий рекорд.

– Хлопець, який упіймав білого амура забрав його додому, і за сім годин привіз його назад і випустив. За його словами, риба травмувалася, і він вирішив забрати додому реанімувати проколом плавального міхура. Невдовзі рибалка усвідомив свою помилку, повернув рибу у водойму і навіть намагався компенсувати її вартість, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що після повернення у водойму амур перекинувся вгору животом і прибився до берега. Рибу намагалися реанімувати, але вона не змогла самостійно пливти. Потім її помістили в очерет, зафіксувавши спиною до гори між очеретом і залишили до ранку. Вранці амур уже не було, можливо, він зміг плисти самостійно, хоча його виживання не гарантовано.

3 жовтня поблизу міста Ладижин на підприємстві Ukrainian Caviar Berry виявили загибель близько 3000 осетрових риб, включаючи маточні поголів’я. 19 вересня на Житомирщині зафіксували масову загибель риби в річці та оцінили збитки від цього понад десять мільйонів гривень. Сталося це у річці Стручок поза селом Ласки у Народицькій селищній громаді Коростенського району.

Джерело