У Короля Чарльза III виявили пухлину

Але все не так погано.

Наступного тижня у Чарльза III планується госпіталізація після того, як у ході регулярного медобстеження у монарха було виявлено доброякісну пухлину у передміхуровій залозі. Згідно з інформацією, представники Букінгемського палацу підтвердили, що стан короля оцінюється як задовільний і його чекають лікувальні процедури, інформує Ukr.Media.

Заплановані заходи 75-річного короля будуть відкладені до його повного відновлення, хоча конкретні терміни реабілітації не уточнюються. Відомо, що заплановані зустрічі Чарльза ІІІ з іноземними високопосадовцями у Шотландії були зірвані через заборони медиків. Джерела також повідомляють, що король вирішив озвучити свій діагноз громадськості з метою спонукати інших чоловіків до своєчасного медобстеження.

Згідно з інформацією від Національної служби охорони здоров'я Англії, доброякісне збільшення простати є частою проблемою у чоловіків старше 50 років. Найчастіше воно сприймається як несерйозне захворювання, але може викликати певні проблеми, такі як складнощі при сечовипусканні.

Джерело