У кожного є власне 24 лютого – Зеленський звернувся до українців з нагоди другої річниці повномасштабної війни – Суспільство

У кожного є власне 24 лютого - Зеленський звернувся до українців з нагоди другої річниці повномасштабної війни - Суспільство

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення РФ заявив, що пишається кожним і кожною, хто бореться з російським злом вже стільки часу. Про це він сказав під час свого відеозвернення.

Глава держави записав своє звернення у Гостомелі. З цього міста мало розпочатись те саме “взяти Київ і Україну за три дні”.

– Можна сказати одним реченням: два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант; два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів, наших партнерів. Мимоволі сьогодні кожен українець згадує той день. І в кожного є своє власне 24 лютого. Унікальний спогад того дня. Як ти прокинувся, хто перший тобі написав «Як ти?», кому першому ти подзвонив, кого ти обійняв міцно, що сказав тоді своїм найближчим людям. І найважливіше – що ти зробив далі, – сказав Президент.

За його словами, Україна стала на 730 днів ближче до перемоги.

– І всі разом ми схиляємо голови. 730 днів болю, але водночас 730 днів надії на найвищу справедливість, яка полягає в тому, що у всіх нас різні історії початку війни, але має бути єдиний фінал цієї війни і це буде – перемога, – сказав Президент.

Президент зауважив, що будь-яка нормальна людина хоче, щоб війна якнайшвидше закінчилась, проте українці не дозволять, аби “закінчилась наша країна”.

Президент України Володимир Зеленський запросив президента США Джо Байдена та лідера республіканської партії Дональда Трампа відвідати Україну, щоб вони “могли побачити війну на власні очі”. 

У кожного є власне 24 лютого - Зеленський звернувся до українців з нагоди другої річниці повномасштабної війни - Суспільство

Джерело