У київській школі відремонтували укриття, де обвалилася стеля – Суспільство

У київській школі відремонтували укриття, де обвалилася стеля  - Суспільство

Фото: t.me/VA_Kyiv

У київській школі відремонтували укриття, де стеля обвалилася під час повітряної тривоги. Про це 23 грудня повідомила Київська міська військова адміністрація.

– Наслідки аварії в укритті однієї зі шкіл Соломʼянського району — усунуті в повному обсязі!.. Тепер укриття для дітей повністю відновлено і функціонально придатне, — сказано в офіційному Telegram-каналі КМВА.

У військовій адміністрації заявили, що ремонтні роботи були виконані в максимально короткий строк завдяки безпосереднім діям керівництва району та підрядної організації.

Начальник КМВА Сергій Попко також розповів, що в Києві перевірять укриття на предмет безпеки, в тому числі стану інженерних мереж, до 29 грудня.

22 грудня у соціальних мережах зʼявилися відео обрушення стелі в укритті столичної школи №229. В укритті зірвало вентиль батареї опалення, внаслідок чого затопило стелю і вона обвалилася. Діти встигли відійти та не постраждали. Міністр стратегічної промисловості Олександр Камишин зобов’язав перевірити всі укриття Києва.

Джерело