У Києві завідувача випробувальної лабораторії та двох хіміків судитимуть за підроблення висновків щодо ліків | Кримінальні новини

Поліцейські Києва скерували до суду обвинувальний акт щодо завідувача випробувальної лабораторії та двох хіміків, які виготовляли фіктивні висновки для продажу неякісних лікарських засобів в Україні

Зловживаючи службовим становищем, правопорушниці налагодили схему з виготовлення неправдивих висновків лабораторії про відповідність партії імпортованих з-за кордону лікарських засобів всім вимогам та методам контролю якості. Через що, директор приватного підприємства – постачальник іноземних препаратів міг здійснювати реалізацію неякісних ліків на території України.

Слідчі повідомили завідувачці випробувальної лабораторії та двом її підлеглим про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 321-1 ККУ – фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів та за ч. 1 ст. 366 ККУ – службове підроблення.

Наразі обвинувальний акт щодо правопорушниць правоохоронці скерували до суду. Підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі.

За матеріалами поліції Києва