У Києві закрилася легендарна кав’ярня-автобус LennyBus – Суспільство

У Києві закрилася легендарна кав'ярня-автобус LennyBus - Суспільство

Фото: facebook.com/lenny.bus

Кав’ярня-автобус на Городецького LennyBus закрилася, оскільки влада Києва не продовжила договір оренди землі. Червоний двоповерховий автобус стояв у центрі міста з 1999 року, а з 2018 там працювала кав’ярня. 14 січня заклад прийняв останніх відвідувачів, йдеться у повідомленні LennyBus.

– Любі друзі, в мене є для вас новина. Нажаль, мені не продовжили договір оренди землі на Городецього. Тому 13.01 і 14.01 мої останні робочі дні. Але там, де є кінець – є і початок! Мені треба відпочити і набратися сил. Вже давно треба було пофарбуватися, відремонтувати барну стійку, перекласти підлогу, відправити мою La Marzocco на техобслуговування – тобто привести себе до ладу. Не прощаюсь, а говорю до побачення. Дякую, що приходили до мене на Городецького ці 24-ри роки. Ех, 10 місяців до 25-ти не достояв,  – йдеться у дописі.

Кав’ярню LennyBus у 2022 році відвідували Володимир Зеленський та Борис Джонсон. Це було популярне місце для фотосесій.

У Києві червоний двоповерховий автобус із Лондона з’явився завдяки зусиллям київському архітектору Леоніду Жарікову. Він загорівся ідеєю відкрити заклад усередині справжнього автобуса. У 1999 році викупив його у англійської фірми та привіз до Києва, проте не отримав дозволу від влади на відкриття закладу. 2006 року в автобусі відкрили театральну касу, а 2007 року Леонід Жаріков помер. Автобус дістався його дружині Оксані і до 2016 року там працювали каси, які потім закрилися. 

“Укрзалізниця” на новорічні свята запрошувала у подорож ретро-поїздом Гайворонською вузькоколійкою. У дворі в Луцьку знайшли єдиний у своєму роді автобус. Його розробили українські інженери та випустили в єдиному екземплярі. Машина ще в робочому стані і може послужити людям.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений LennyBus (@lenny.bus)

Джерело