У Києві врятували свійських тварин із зруйнованого будинку на Солом’янці – Суспільство

У Києві врятували свійських тварин із зруйнованого будинку на Солом'янці  - Суспільство

Під час пожежі, викликаної ракетним обстрілом з боку РФ, у житловому будинку в Солом’янському районі Києва, рятувальники евакуювали не лише мешканців будинку, а також їхніх вихованців. Про це повідомила прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

– Тут важко стримати емоції. Це те, що відрізняє нас від цих нелюдів. Миттєві зустрічі господині з її домашніми улюбленцями та щирі слова подяки пожежникам! З вогняного пекла вдалося витягнути двох папуг та морську свинку, — йдеться у повідомленні.

На відео жінка емоційно реагує на повернення рятувальниками птахів. Вона розстебнула шубу, щоб закрити їх та зігріти. Потім вона разом зі своєю дитиною почала накривати клітку із папугами. Також мешканка Солом’янського району сподівається, що рятувальникам вдасться знайти її кішку, яка втекла через вибухи.

Під час атаки на Київ уламки російської ракети потрапили поблизу Центру порятунку диких тварин. Внаслідок події одна з левиць отримала контузію.

У ніч проти 2 січня 2024 року Росія знову атакувала Україну повітряними засобами. Атака торкнулася громадянської та критичної інфраструктури, промислових та військових об’єктів, переважно у столиці. У Києві зареєстровано падіння уламків ракет у кількох районах.

У Харкові внаслідок ракетного обстрілу поранення отримали 53 особи, у Києві 48 осіб.

Джерело