У Києві пройдуть масштабні військові навчання – переміщатимуть важку техніку та особовий склад – Суспільство

У Києві пройдуть масштабні військові навчання - переміщатимуть важку техніку та особовий склад - Суспільство

Фото: facebook.com/AFULFComm

У період з 5 по 13 червня в межах Києва та області пройдуть масштабні військові навчання за участю українських військових, угруповання Сил оборони столиці та їхньої техніки. Мешканців Києва й Київської області закликають не знімати фото та відео переміщення техніки і особового складу. Про це пише командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

– У ході навчань відбудуться практичні дії із залученням особового складу, військової техніки та озброєння всіх наземних, річкових, протиповітряних та протидиверсійних підрозділів. Метою навчань є відпрацювання бойових і спеціальних завдань оборонної операції в умовах активного застосування противником усього спектру наступального озброєння та дій ворожих диверсійно-розвідувальних груп, – написав Павлюк.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ також закликав людей зберігати спокій і нагадав, що знімати та оприлюднювати відео- та фотоматеріали пересування військових і техніки заборонено.

4 червня російські війська продовжують наступальні дії на Харківщині. Сили оборони України відбивають атаки та повертають позиції, але успіх є і у ворога. Станом на 4 червня Сили оборони України за добу ліквідували ще 1290 російських оккупантів, і таким чином загальні втрати армії РФ в особовому складі з початку повномасштабної війни склали вже близько 512 420 солдатів. Також Збройні сили України знищили 15 танків та 65 артилерійських систем.
Джерело