У Києві перевіряють якість води у водоймах, але відкривати пляжний сезон не будуть – Суспільство

У Києві перевіряють якість води у водоймах, але відкривати пляжний сезон не будуть - Суспільство

Фото: blog.pokupon.ua

У Києві розпочали регулярний моніторинг якості води у відкритих водоймах, а також піску (ґрунті) та питній воді у фонтанах, розташованих у звичайних зонах відпочинку, хоча пляжі міста цього року не відкриються з міркувань безпеки. Про це повідомляє “Київський міський ЦКПГ МОЗ”.

Як зазначили у відомстві, ці заходи є важливими для забезпечення захисту від інфекційних захворювань та підтримки санітарного добробуту жителів столиці. Фахівці відділу фізичних та хімічних факторів та санітарно-гігієнічної лабораторії Центру продовжать проводити відповідні дослідження за договорами з КП “Плесо” та ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві.

В цей час моніторингові дослідження проводяться на пляжах: “Венеція”, “Дитячий”, “Молодіжний”, “Предмісна Слобідка”, “Золотий”, “Тельбін”, “Райдуга”, “Галерний”, а також на озерах “Вербне”, “Пуща Водиця”, “Центральний”, “Чорторий”, “Райдуга”, “Венеція” та “Оболонський острів”.

1 червня голова Одеської ОВ Олег Кіпер заявив, що в Одесі та Одеській області планують відкрити цього року для відвідування 20 пляжів. Минулого року в Одесі на купальний сезон відкривали 6 пляжів. Там були всі відповідні умови: обстежувалися на вибухові пристрої, були поряд бомбосховища та просте укриття, постійно моніторився підплив небезпечних вибухових предметів.

Коротко про писав, чи можна компенсувати відсутність моря в умовно безпечних регіонах України, де є прекрасні пляжі з пристойним сервісом і чи скрізь облаштовані бомбосховища – читайте у матеріалі Коротко про.

Джерело