У Києві на Подолі замалювали мурал Соні Морозюк – Суспільство

У Києві на Подолі замалювали мурал Соні Морозюк - Суспільство

Фото: The Village Україна

У Києві на Андріївському узвозі замалювали ще один мурал художниці Софії Морозюк. Це зробили за наказом Подільської районної адміністрації, повідомляє The Village Україна.

Мурал розташований за адресою Андріївський узвіз, 7. Його створила Морозюк під брендингом «Голосу країни» у вересні 2023 року. На ньому невідомі раніше залишили напис «поверни вкрадене».

Раніше невідомі облили червоною фарбою мурал авторства Морозюк у Києві на вулиці Мечникова, 16, а також додали підпис: “Корупція = поразка”. Софія Морозюк – українська “художниця сенсів”. Але останнім часом її обговорюють не в контексті мистецької практики, а через зв’язки з Романом Гринкевичем – сином бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого підозрюють у розкраданні грошей Міноборони. У день затримання Ігоря Гринкевича журналіст Євген Плінський заявив, що Роман заручений із Морозюк, водночас припустивши, що вона отримувала від нареченого коштовні подарунки, а також звинувативши того у причетності до корупційних оборудок і вкладанні отриманих із них грошей у творчу кар’єру художниці. Пізніше Агентство з розшуку та менеджменту вкрадених активів опублікувало реліз із майном Гринкевичів. У ньому зазначено, що у власності художниці є дві квартири, які могли бути куплені на вкрадені у держави гроші.

У Києві на Подолі замалювали мурал Соні Морозюк - Суспільство

У Києві на Подолі замалювали мурал Соні Морозюк - Суспільство

Так виглядав мурал Соні Морозюк на Подолі. Фото: 1+1

Джерело