У Києві через ракетний обстріл РФ погіршилася якість повітря. – Суспільство

У Києві через ракетний обстріл РФ погіршилася якість повітря. - Суспільство

Фото: t.me/Klymenko_MVS

У Києві після масованого ракетного обстрілу РФ 29 грудня зафіксовано погіршення якості повітря. Про це повідомила пресслужба Київської міської адміністрації з посиланням на дані Департаменту захисту навколишнього середовища та адаптації до зміни клімату.

– У Подільському районі через пожежу, викликану ракетною атакою, зафіксовано локальне погіршення повітря. У північній частині столиці значно підвищено концентрацію продуктів горіння, включаючи зважені частки (пил), – йдеться у повідомленні.

У той самий час перевищення гранично допустимих концентрацій речовин, за якими здійснюється спостереження, не виявлено.

У КМДА рекомендують закривати вікна, мінімізувати час перебування на вулиці. Також слід підтримувати водяний баланс, пити багато води, якщо вдома є очисник повітря, то використовувати його на максимальній потужності до покращення якості повітря.

29 грудня Росія влаштувала масований обстріл України. Ворог застосовував усі види ракет, окрім «Калібрів». Внаслідок атаки загинули 20 людей, найбільші втрати зареєстровані у Дніпрі (6 осіб) та Запоріжжі (4 особи). Також є загиблі в Одесі, Харкові, Львові та Києві.

Рівно рік тому РФ також масовано атакувала Україну, того дня сили РФ випустили 69 ракет по об’єктах інфраструктури, ППО перехопили та знищили 54 ракети.

Джерело