У Хмельницькому ТЦК погрожують в’язницею за поширення відео роздачі повісток – Суспільство

У Хмельницькому ТЦК погрожують в'язницею за поширення відео роздачі повісток - Суспільство

Фото: if.gov.ua

Хмельницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки попереджає, що за поширення у соцмережах інформації про військовослужбовців, які роздають повістки, загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення. Про це йдеться у заяві, розміщеній на сторінці ТЦК та СП у Facebook.

– Поширення інформації у соціальних мережах інтернет, спільнотах месенджерів щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призову на військову службу для захисту України, а також до підриву авторитету Збройних сил України у суспільстві, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що такі дії містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу України  (“Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період”). За це передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі від п’яти до восьми років.

На Хмельниччині розгорівся скандал із нібито побиттям активістки в одному з військкоматів. У ТЦК заперечують це, заявивши, що жінка влаштувала провокацію.  Раніше на Хмельниччині трапився скандал за участю військових ТЦК. Працівники військкомату повідомили про напад на співробітників групи місцевих жінок.
Джерело