У Харкові триває найдовша повітряна тривога за увесь час війни – Суспільство

У Харкові триває найдовша повітряна тривога за увесь час війни - Суспільство

Повітряна тривога у Харкові та області 10 травня була оголошена ще вранці і триває вже понад десять годин поспіль. Це найдовша тривога для регіону від початку російського вторгнення, пише “Слово і діло”.

– На 10 травня у Харківській області пролунало 4154 повітряні тривоги, свідчать дані системи alerts. Харківщина – на другому місці серед усіх регіонів України за кількістю оголошених повітряних тривог, – пише “Суспільне. Харків”.

У  Міноборони повідомили, що сьогодні о 5-й ранку відбулася спроба прориву російськими військами лінії оборони ЗСУ під прикриттям бронетехніки у Харківській області. Президент Володимир Зеленський також підтвердив, що росіяни розпочали нову хвилю наступу на Харківщині. У Харківській ОВА запевнили, що для Харкова у цих умовах наземної загрози немає, оскільки росіяни наразі не мають ресурсів і наступального потенціалу для удару по місту. Про евакуацію з самого Харкова також не йдеться. При цьому на прикордонних ділянках тривають важкі бої, голова області порадив виїхати мирним жителям з Вовчанського та Липецького напрямків.
Джерело