У Генштабі підтвердили знищення російського ракетного корабля “Циклон” – Суспільство

У Генштабі підтвердили знищення російського ракетного корабля "Циклон" - Суспільство

Фото: t.me/generalstaff_ua/12004

У Генеральному штабі Збройних сил України підтвердили інформацію щодо ураження малого ракетного корабля “Циклон” російських окупантів у тимчасово окупованому Криму.  Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Telegram

– В ніч на 19 травня 2024 року Сили оборони України уразили в Севастополі російський ракетний корабель “Циклон” проєкту 22800. Військово-Морські Сили ЗС України разом з побратимами продовжують наближати нашу Перемогу, – йдеться у повідомленні.

Дмитро Плетенчук, представник оборонних сил південного регіону, 20 травня повідомив, що українські військові, можливо, знищили на території Криму “Циклон” – ракетний корабель Російської Федерації. Він додав, що цей корабель був останнім, що мав на борту крилаті ракети в регіоні. Плетенчук також зазначив, що потоплення “Циклона” надасть українським оборонним силам додатковий час для відповіді на артилерійські удари.

У тимчасово окупованому Севастополі під час обстрілу 19 травня, найімовірніше, був уражений корабель ВМФ Росії “Циклон”, який є носієм ракет “Калібр”.  19 травня у Севастополі, Євпаторії, Джанкої, Армянську та на північних околицях Сімферополя пролунали вибухи. Військово-морські сили Збройних сил України знищили російський морський тральщик “Ковровець”. 
Джерело