У Facebook та Instagram стався масштабний збій – Суспільство

У Facebook та Instagram стався масштабний збій - Суспільство

По всьому світу у вівторок, 5 березня, стався масштабний збій у роботі Facebook та Instagram, а також програми Messenger. Це призвело до проблем із доступом користувачів до соціальних мереж, і багато хто скаржився, що їх викидає з акаунтів. Про це повідомляє Downdetector.

За даними сервісу, користувачі по всій території США та Європи, включаючи Україну, зіткнулися з проблемами при вході у свої акаунти та оновленні сторінок. Близько 60% користувачів мали труднощі з веб-версіями. Деякі сторінки у Facebook були розлогінені, і користувачі не могли знову увійти через відмову сервісу прийняти пароль.

У соціальній мережі Instagram сторінки не оновлюються і видають помилку. У деяких країнах окремі послуги працюють нормально. Крім того, масштабний збій торкнувся й інших популярних сервісів, включаючи Twitter, YouTube, Gmail, WhatsApp і TikTok. За короткий проміжок часу надійшло понад 200 тисяч скарг на збої у роботі Facebook та понад 45 тисяч – на Instagram. Представники компанії Meta поки що не прокоментували подію.

Оновлено: Станом на 19:00 Facebook вже поновив роботу. У компанії Мета підтвердили збій, але назвали його незначним.

29 лютого українська ІТ-Армія провела атаку на найбільший інтернет-портал у Росії – Mail.ru. Користувачі за межами Росії та деякі внутрішні користувачі втратили доступ до своїх акаунтів через кібератаку. 19 лютого хакери РФ здійснили атаку на українські медіа “Українська правда”, Liga.net, “Апостроф” і “Телеграф”, розмістивши на їхніх ресурсах фейкову інформацію. Держспецзв’язку підтвердило факт атаки та почало розслідування. 25 січня Нафтогаз повідомив про масштабну кібератаку на сайти та кол-центр компанії. Незабаром про технічні збої у роботі повідомили Укрпошта та Укртрансбезпека.

У Facebook та Instagram стався масштабний збій - Суспільство

У Facebook та Instagram стався масштабний збій - Суспільство

Фото: Downdetector

 

 

 

Джерело