У ДПЕК запевнили, що світло у торгових центрах відключають нарівні з усіма – Суспільство

У ДПЕК запевнили, що світло у торгових центрах відключають нарівні з усіма  - Суспільство

Фото: t.me/Укренерго

Відключення електроенергії у Києві поширюється і на торгові центри. Якщо якийсь ТЦ зі світлом цілий день, це означає, що він має інше джерело електроживлення. Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі у Facebook, відповідаючи на звернення користувачів.

– Друзі, іноді ви скаржитесь, що торгово-розважальні центри – зі світлом цілий день. Запевняємо вас: усі ТРЦ відключаються за графіком, як і інші клієнти. Єдиний виняток із цього правила – якщо центр підключений до тієї ж лінії, що й критичні об’єкти, – зазначили у компанії.

Однак у ДТЕК нагадали, що більшість ТЦ, кафе та інших торгових точок підготувалися до відключень світла. Зокрема, придбали генератори.

Увечері у п’ятницю, 7 червня, після ремонту до енергомережі приєднано енергоблок однієї з АЕС. Це має відчутно посилити українську енергетичну систему. Україна повернулася до графіків відключень світла 14 травня через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. У ході цих атак було пошкоджено всі великі теплові та гідроелектростанції країни.

 

Джерело