У додатку «Резерв+» з’явиться електронне направлення на ВЛК – Суспільство

У додатку «Резерв+» з’явиться електронне направлення на ВЛК - Суспільство

Фото: УНІАН

У застосунку для військовозобов’язаних «Резерв+» з’явиться можливість отримувати електронне направлення на проходження військово-лікарської комісії. Про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Чорногоренко.

– Загалом план наступний – щоб і ТЦК та СП, і військово-лікарська комісія були для військовозобов’язаних максимально зручними, і більшість процесів були цифровими і щоб це було зручним для громадян», – сказала вона.

Цей функціонал може з’явитися у додатку у кінці червня або на початку липня. Завдяки цьому військовозобов’язані зможуть не ходити до ТЦК, щоб отримати направлення на ВЛК.

17 травня Міноборони запустило мобільний застосунок “Резерв+” для оновлення даних онлайн. Станом на 13:00 20 травня дані через додаток оновили 415 тисяч людей. З 18 травня, тобто від дня набрання чинності мобілізаційного закону, всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані. 20 травня голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія анонсував, що після оновлення даних у “Резерв+” українці отримають QR-коди по аналогії з ковід-сертифікатом. Його можна буде показувати замість військового квитка.
Джерело