У “Добропарку” під Києвом розквітли поля тюльпанів – Суспільство

У "Добропарку" під Києвом розквітли поля тюльпанів - Суспільство

Фото: facebook.com/dobropark

У дендропарку під Києвом “Добропарк” на два тижні раніше розпочався сезон тюльпанів. Поки що розквітли ранні сорти, а також поле нарцисів та алеї сакур. Відео цвітіння опублікували на сторінці парку у Фейсбуці.

– Друзі, тюльпани вже розквітають! Отже, і ми відкриваємось ще раніше та запрошуємо всіх на цю весняну подію! Перший тиждень сезону квітнуть: ранні сорти тюльпанів, поле нарцисів та алеї сакур!, – повідомили у парку.

Сезон тюльпанів планували розпочати 27 квітня. Проте через аномальне тепло ранні сорти розквітли раніше.

У парку цьогоріч висадили три мільйони тюльпанів 100 сортів, 300 кущів бузку, поле нарцисів та алеї сакур. Сезон-2024 стане для “Добропарку” ювілейним і буде присвячений тематиці балету. 

Сезон лаванди: 15 червня – 29 липня; Сезон гортензії: 3 серпня – 1 вересня; Сезон багаторічних рослин та злакових культур: 15 вересня – 15 жовтня; Зима за містом: 1 грудня – 31 січня

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dobropark (@dobropark)

5 квітня перші тюльпани розквітли у Києві. Помилуватися квітами можна на Майдані Незалежності, Європейській площі, Пейзажній алеї, у парку ім. Шевченка, поряд із Міністерством закордонних справ України. В Ужгороді поряд із сакурами висадили пальми. Містяни вже жартують, що їхнє рідне місто можна називати Закарпатським Дубаєм або Уж-Ель-Шейх. 

 

 

Джерело