У “Діє” з’явиться посвідчення ветерана – бета-тест уже запустили – Суспільство

 У "Діє" з'явиться посвідчення ветерана - бета-тест уже запустили  - Суспільство

Фото: /t.me/zedigital

У додатку ” Дія ” незабаром додадуть посвідчення ветерана, тому учасникам бойових дій більше не потрібно носити паперовий документ. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

– Більше не потрібно носити з собою паперовий документ, посвідчення завжди буде під рукою – у смартфоні, – повідомив міністр. – Збираємо тестувальників, щоб переконатися, що інтерфейс зрозумілий, а дані з реєстру тягнуться коректні та в повному обсязі.

Протестувати новий документ у додатку можна, якщо у вас є паспорт у “Діє” та картка платника податків. Записатися на бета-тестування буде можна:

учасникам бойових дій; людям з інвалідністю внаслідок війни; учасникам війни; постраждалим учасникам Революції Гідності; членам сім’ї загиблого ветерана війни; членам сім’ї загиблого захисника та захисниці України.

Для реєстрації потрібно перейти за посиланням. У тестовому “е-посвідченні” ветерана мають відображатися назва посвідчення, прізвище, ім’я, по батькові, оцифрований образ особи, пункт та стаття Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, відповідно до якого надано статус, орган, що видав посвідчення, а також серія, номер, дата видачі та закінчення строку дії паперового посвідчення, група інвалідності (для осіб з інвалідністю внаслідок війни) та унікальний електронний ідентифікатор.

У квітні в «Дії» запустили сервіс подачі заяв до міжнародного Реєстру збитків про пошкоджене та знищене внаслідок російської агресії майно. А у березні у додатку “Дії” стали доступні для скачування свідоцтва, атестати та дипломи про освіту. Після оновлення програми автоматично завантажуються освітні документи, видані з 2000 року.

 

Джерело