У “Дії” з’явилися нові військові облігації – “Бахчисарай” та “Макіївка” – Суспільство

У "Дії" з'явилися нові військові облігації - "Бахчисарай" та "Макіївка" - Суспільство

Фото: t.me/zedigital

У додатку “Дія” запустили продаж двох нових військових облігацій, присвячених тимчасово окупованим українським містам – Бахчисараю та Макіївці. Про це розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

– Військові облігації – це цінні папери та дієвий спосіб підтримати українську економіку й армію. Українці вже придбали через “Дію” понад 4 мільйони облігацій і заробили на цьому понад 94 мільйони гривень, – повідомив Федоров

Нові військові облігації мають ставки та дати виплат:

“Бахчисарай” – ставка від 17%, дата виплати – 28.01.2026; “Макіївка” – ставка від 16%, дата виплати – 12.03.2025.

Міністр пояснив, що за допомогою продажу цих облігацій держава купує амуніцію для військових, платить їм та медикам зарплати. При купівлі облігації ви не сплачуєте жодних комісій чи додаткових платежів, а лише отримуєте гроші назад із відсотком. Це донат державі, який вам повертається.

Торік у липні у додатку “Дія” додали можливість придбати нову військову облігацію – “Нова Каховка”. А у квітні 2023 року в “Дії” запустили військову облігацію під назвою “Ялта”. Придбати військові облігації українці у додатку можуть від жовтня 2022 року.
Джерело