У День закоханих одружилися 1132 пари, найстаршим нареченим – 83 та 72 роки – Суспільство

У День закоханих одружилися 1132 пари, найстаршим нареченим - 83 та 72 роки  - Суспільство

Фото: facebook.com/minjust.official

У День святого Валентина в Україні одружилися 1️1️3️2 пари. Це набагато більше, ніж було заплановано. Найстаршою стала пара з Дніпропетровської області – нареченій 72 роки, а її обранцеві – 83. Про це повідомило Міністерство юстиції України.

– Бажаючих побратися було набагато більше, ніж було заплановано! 537 заяв було подано вчора, адже під час воєнного стану певні категорії громадян можуть одружитися у день подання заяви. Найстарша пара була на Дніпропетровщині – 72-річна наречена та 83-річний наречений з’єднали свої долі у День усіх закоханих, – розповіли у відомстві.

Також 14 лютого на Миколаївщині одружилася пара, яка живе разом уже 25 років. Вони подали заяву ще у січні на цю дату, щоб офіційно стати сім’єю саме у День закоханих.

Лідером за кількістю поданих заяв на реєстрацію шлюбу цього дня став Київ. У столиці одружилися 111 пар. На другому місці опинилася Дніпропетровська область (70 шлюбів), а далі – Одеська (64 шлюби). Подати заяву на шлюб можна не лише у відділі ДРАЦС, але й онлайн через додаток «Дію». Зробити це можна всього за 10 хвилин не виходячи з дому. Вартість цієї послуги коштує від 85 копійок до 1649,85 грн. залежно від обраних послуг та дати реєстрації шлюбу.
Джерело