Вразливі маніпулятори: 4 найобразливіші знаки Зодіаку

Ви помічали, що деякі люди надзвичайно сприйнятливі до чужої критики? Будь-яке необережне слово їх може зачепити.

Після будуть потоки сліз, образ звинувачень, злісних поглядів з-за рогу.., інформує Ukr.Media.

Цікаво, що деякі представники зодіакальних сузір'їв найбільш схильні до такої поведінки. Думаю, що багато хто зі мною погодиться. Тому що у житті з такими людьми кожен так чи інакше зустрічався.

Але навіть серед таких ось уразливих, є свої хитрощі, які спритно маніпулюють своєю ніби образою.

Ось про них і просто уразливі і вразливі знаки Зодіаку ми сьогодні поговоримо. Влаштовуйтесь зручніше, ми починаємо.

Діва

Образити діву може кожен! Але чи це так насправді?

Так, звичайно, ні. Діви найрозумніший знак, вони дуже добре ставляться до будь-якої конструктивної критики. Ну або принаймні поставляться з розумінням якщо їм це навіщось треба.

Але що стосується образ… Діви — це ті хитруни, які чудово вміють грати на образах.

Хоча насправді представники цього знаку дуже рідко ображаються. Але це вони роблять раціонально. Тому вони знають, що ображатися на людину — витрачати сили, час і енергію в порожню. А цього Діви дуже не люблять робити.

Тому якщо вони образяться по-справжньому, то зазвичай просто викреслюють людину зі свого життя від слова зовсім. Керуючись за великим рахунком, принципом "немає людини — немає проблеми".

Близнята

А ось Близнята — люди, які вміють ображатися практично з будь-якого приводу. При цьому часом практично неможливо зрозуміти, на що саме ображається Близнюк цього разу.

При цьому вони так само, як і Діви, є відмінними маніпуляторами. Мабуть, у плані маніпуляцій Близнята можуть дати фору багатьом.

Але від тих же холодних Дів, Близнята відрізняються тим, що їм важливі і потрібні емоції. Вони живуть ними. Їхня яскрава особистість просто не може інакше. Тому скандали, інтриги, розслідування — для Близнят цілком звичайна справа.

Найцікавіше, що при всьому цьому вони дуже позитивні в цілому люди. З якими реально цікаво спілкуватись. Хоча чого гріха таїти, Близнята іноді бувають просто нестерпними.

Рак

Ми довго думали, хто ж на наш погляд з них більш уразливий і гідний першого місця. Тому що Риби та Раки цілком гідні цього звання. Але все ж таки Раки тут від Риб відстають.

Щодо образливості представники та представниці цього знака можуть дати 100 очок вперед майже будь-кому. До речі щодо ревнощів теж, але про це після.

Не всі раки такі уразливі, звичайно ж. Але при цьому деякі з них дуже вразливі. Одне невірне слово і багаторічна дружба може бути затьмарена тінню образи та недомовленості, і взагалі…

У Раків це один із механізмів спілкування із зовнішнім світом, спосіб отримати відгук, привернути увагу до себе. Зумовлено це тим, що вони дійсно набагато тонше і гостріше можуть відчувати чужі емоції. Звідси й реакція.

Звичайно ж, серед них є маніпулятори, які вправно грають чужими емоціями, використовуючи образи як важіль взаємодії.

Риби

Ось вони королі образ та драми! Чому саме королі, а чи не королеви?

Та тому що як показала практика, чоловіки — Риби часто набагато уразливіші ніж жінки — Риби.

При цьому вони примудрялися ображатись на все поспіль, по соні вигаданих приводів, виймаючи душу своїм безперервним ниттям та скаргами. Хоча, звичайно ж, не всі чоловіки Риби такі.

Риби — ті люди, які вміють ображатися красиво. При цьому, коли вони ніколи просто так не ображаються. Обов'язково буде якась цікава історія.

Це фішка Риб, не один інший знак так не вміє. Майже у кожного представника цього знака таких історій просто неміряно.

А ось представниці цього знака ображаються тихо та майже непомітно. Правда, потім запросто може піти помста за образу.

Але в тому й іншому випадку близьким Рибок на яких образилися доводиться докласти зусиль, щоб загладити свою провину. Найцікавіше що Риби ображаються тоді коли їхнє бачення розбивається об реальність у якій вони все спланували на 1000 кроків уперед.

Ну ось так, як то…

Джерело