Ворог застосував нові авіабомби – ЗСУ

Ворог застосував нові авіабомби - ЗСУ

Фото: Донецька обласна прокуратура Наслідки російського удару по Мирнограду

Росіяни запустили по Мирнограду три одиниці плануючої авіабомби УМПБ Д-30СН, зазначив Дмитро Лиховій.

Російські агресори застосували нові авіаційні бомби під час обстрілу міста Мирноград у Донецькій області. Про це сказав речника Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону у неділю, 10 березня.

“Початкова інформація була, що ворог застосував ЗРК С-300. Однак за уточненою інформацією, яка надійшла від Нацполіції, у цьому обстрілі росіяни застосували три одиниці плануючої авіабомби УМПБ Д-30СН”, – сказав він.

Речник зазначив, що застосування цих бомб свідчить про новий етап розвитку російських керованих авіаційних бомб, які можуть бути баражуючими.

“Це покращена авіабомба, яка вже приходить на заміну оцим класичним старим ФАБам, перетвореним у КАБи. Вони мають додаткові функції планування і додаткові силові установки. Тому, на жаль, нам потрібно готуватися до нових викликів і нових задач ППО в боротьбі з цими покращеними авіабомбами”, – додав Лиховій.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни вдарили по Мирнограду. За останніми даними, постраждали 11 осіб. Місту завдані численні руйнування. Місцева влада спершу повідомляла, що загарбники застосували зенітні ракети С-300.

Джерело