Ворог застосовує КАБи для прориву – Генштаб

Ворог застосовує КАБи для прориву - Генштаб

Фото: Getty Images Росіяни активно застосовують КАБи

З початку доби на фронті зафіксували 80 бойових зіткнень, з них найбільше – на Покровському напрямку.

Російські агресори активно застосовують керовані аваційні бомби (КАБи) для прориву оборони ЗСУ. Про це повідомив Генштаб у середу, 19 червня.

Вказано, що з початку доби на фронті зафіксували 80 бойових зіткнень. На Харківському напрямку ворог вдарив чотирма КАБами по Вовчанську, ще двома керованими авіаційними бомбами – по селу Борщова, також, шістьма НАРами (некерована авіаційна ракета – ред.), уражено Тернову. 

На Куп’янському напрямку ворог теж атакує за підтримки авіації. Удару чотирма КАБами зазнала Петропавлівка, ще однією бомбою воров вдарили по Куп’янську, 16 НАРами били по Синьківці.

На цьому напрямку тривають чотири боєзіткнення поблизу Новоселівки, Синьківки та Кругляківки. Стільки ж атак російських військ наші захисники відбили. 

На Лиманському напрямку противник впродовж дня вісім разів безуспішно атакував в районах Макіївки, Греківки та Тернів.

Ворог продовжує проявляти активність на Сіверському напрямку. Тривають бої поблизу Верхньокам’янського та Роздолівки.

На Краматорському напрямку противник теж атакує за підтримки авіації. В районі Часового Яру ворог завдав удару двадцятьма НАРАми, поблизу Білої Гори скинув два КАБи.

Від початку доби російські війська намагалися 15 разів потіснити наші підрозділи із займаних позицій поблизу Іванівського, Нового, Калинівки, Північного та Андріївки. Сили оборони дають гідну відсіч окупантам, – йдеться у повідомленні. 

На Покровському напрямку – найбільша кількість боєзіткнень. Загарбники здійснили вже 28 атак в районах Новоолександрівки, Калинового, Сокола, Новопокровського та Карлівки. Поблизу Новоселівки Першої  противник завдав ураження дванадцятьма НАРАми. Відбито 23 ворожих штурми, п’ять боєзіткнень ще продовжуються.

Тривають бої на Курахівському напрямку поблизу Красногорівки та  Парасковіївки. Загальна кількість атак тут зросла до восьми, з яких шість безуспішно завершились для ворога. 

Також росіяни скинули три КАБи на Времівському напрямку. Удару зазнала Велика Новосілка.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Нагадаємо, за добу 18 червня ЗСУ знищили понад 1100 російських окупантів. Загальні бойові втрати Росії з початку війни наближаються до 530 тисяч осіб.

Джерело