Ворог на Харківщині діє за відомим графіком – ГУР

Ворог на Харківщині діє за відомим графіком - ГУР

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook ЗСУ стримують атаки росіян на Харківщині

Одним із завдань останніх дій ворога в Харківській області є дестабілізація та намір посіяти панічні настрої в Україні.

Українське вище військове керівництво знало про плани наступу Росії на півночі Харківської області. Ворог діє за власним графіком, який був відомий, сказав представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону у неділю, 12 травня.

“Дії ворога на даному напрямку розпочалися за графіком, який був відомий, про який було поінформовано Головним управлінням розвідки всі інстанції, керівництво і командування. Вживаються необхідні заходи. Разом із Силами безпеки й оборони на Харківському напрямку зараз воюють з ворогом і спецпризначенці, спецпідрозділи ГУР МО України. Ворог зазнає великих втрат”, – заявив Юсов.

За його даними, на Харківському напрямку з боку ворога воюють військовослужбовці Московського та Ленінградського військових округів РФ.

Юсов зазначив, що одним із завдань останніх дій ворога в Харківській області є дестабілізація та намір посіяти панічні настрої в Україні. Він закликав довіряти перевіреним і офіційним джерелам інформації.

Як відомо, у останні дні росіяни розпочали наступ на Харківщині. Напередодні президент Володимир Зеленський повідомив про контрудари у цьому регіоні.

Водночас у ЗСУ заявили про відхід з деяких позицій на Харківщині. За даними DeepState, окупанти захопили шість сіл.

Джерело