ВООЗ закликала відновити масковий режим через зростання захворюваності на COVID-19 – Суспільство

ВООЗ закликала відновити масковий режим через зростання захворюваності на COVID-19 - Суспільство

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоровʼя Гебреїсус Тедрос Аданом закликав носити захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції для уникнення зараження на COVID-19. Останнім часом зросли випадки зараження на коронавірус у світі. Про це він написав у соцмережі Х (раніше Twitter).

– Захворювання дихальних шляхів, спричинені COVID19, грипом та іншими патогенами, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, і очікується, що це продовжиться після останніх свят. Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу, – йдеться у повідомленні.

В організації закликають владу країн надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин. Особливо тим, хто входить до “зони ризику”

6 грудня 2023 року головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що епідемічний поріг (за захворюваністю на грип, ГРВІ та COVID-19) перевищено лише у Чернівецькій області. Тож запровадження загальнонаціонального карантину не передбачається. 10 жовтня у Києві розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ. У листопаді в Україні циркулювало понад 13 штамів коронавірусу, всі вони – похідні від “Омікрону”.
Джерело