Волонтери врятували козеня Букашку, якого віддали на їжу собакам – Суспільство

Волонтери врятували козеня Букашку, якого віддали на їжу собакам - Суспільство

Фото: facebook.com/UAnimals.official

На Дніпропетровщині врятували козеня, яке селяни віддали на корм для собак. Просто селяни вирішили, що козенята, які не даватимуть молока, їм не потрібні. Вони віддали малих до собачого притулку й запропонували нагодувати ними собак, повідомляє благодійна організація UAnimals.

У притулку козенят прийняли і поселили, та на їжу перетворювати не збиралися. І все ж одного разу недогледіли і пес ухопив Букашку і відгриз шматочок вуха. Тоді козеня передали до реабілітаційного центру «Зелений гай» на Дніпропетровщині.

Букашку полікували, зробили щеплення та паспорт. Тепер вона живе у безпеці і турботі.

– Для того, щоб тварини центру «Зелений гай» та інших притулків отримали все необхідне, долучайтесь до збору на бокси для тварин-малюків. Ми забезпечимо 847 кошенят, козенят та цуценят із 25 притулків боксами з ліками, іграшками та смаколиками. Долучайтесь до збору за посиланням: https://uanimals.org/gifts/ Або у моно: https://send.monobank.ua/jar/8hHEeJhpSg – йдеться у повідомленні.

Нещодавно на Львівщині патрульні врятували косулю, яку збила автівка. Косулю передали ветеринарам, котрі оглянули травмовану тварину. Надалі вона проходитиме реабілітацію, а після – повернеться в дику природу.

Джерело