Володимир Зеленський обговорив з Главкомом ситуацію на Донецькому та Харківському напрямках

Глава держави у своєму вечірньому зверненні розповів про обговорення ситуації на Донецькому та Харківському напрямках з Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським.

Про це Президент сказав у своєму вечірньому зверненні, передає АрміяInform.

російські вбивці активно застосовують керовані авіабомби і в районах міста Часів Яр, і на Покровському напрямку, і в районі Липців на Харківщині, і в інших місцях боїв. Це знов і знов повертає до потреби в ППО – у додаткових системах захисту, які могли б суттєво зменшити складнощі для наших воїнів і загрозу для наших міст і громад. Також це стосується підготовки переходу наших Повітряних Сил на нові бойові літаки.

«На жаль, у цих двох завданнях оперативності вільному світові досі не вистачає. Але маємо все ж перспективну роботу з кількома партнерами і робимо все, щоб якнайшвидше настав той день, коли зможемо додати сили «петріотів» нашим східним областям, нашим містам, таким як Харків, як Суми та інші. Дякую всім партнерам, які розуміють цю нашу потребу та її значення – реальну стратегічну силу ППО в цій війні», — наголосив Президент.

Крім цього, він зазначив, що путін не має нічого, окрім терору. Це основа його можливостей. Кожне обмеження терористичного потенціалу росії – це примус росії до миру. Наша зброя заради захисту українських позицій, наші спільні дипломатичні зусилля заради Формули миру, наша робота заради юридичної відповідальності росії за війну – все це наближає мир.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Рустем Умєров наголосив на «Рамштайн-22» на важливості надання Україні систем ППО.

Джерело