Володимир Кличко виховує дитину сам. Як живе його донька

Попри те, що Володимиру Кличку вже виповнилося 44, він вважається одним з найбільш завидних холостяків країни.

У ранній молодості у чоловіка був шлюб, але він виявився не найуспішнішим, і швидко припинив своє існування. Його дружину звали Олександра Авізова, інформує Ukr.Media.

Після цього у всесвітньо відомого боксера було безліч романів. Всі жінки, яких вибирав Володимир, були красивими, відомими і привабливими.

Але серце чоловіка належало актрисі з Америки Хайден Панатьєрі. Ці відносини були дуже красивими. Обидва успішні, вже зробили кар'єру, відбулися в житті.

Здавалося, що майбутнє у пари найпрекрасніше.

Знайомство Володимира і Хайден сталося зовсім випадково. Кличко в той час виступав на рингу, і був відомим на весь світ. Дівчині на той момент ледь виповнилося 20, але вона вже знайшла популярність завдяки кільком успішним ролям в серіалах.

Хайден була прихильницею Володимира, і часто дивилася його бої. Після зустрічі, між двома людьми спалахнула неабияка пристрасть. Попри те, що молоді люди жили на різних материках, вони змогли підтримувати відносини протягом тривалого часу.

Багато сміялися над тим, що вони виглядають як гігант і крихітна дівчинка, але Володимир і Хайден були щасливі. Від чоловіка надійшла пропозиція руки і серця, і почалася підготовка до весілля.

У 2014 році на політичній арені України почалися всім відомі події. Володимир не зміг залишатися осторонь від усього цього. Дата одруження постійно відкладалася. Потім Хайден дізналася про те, що чекає дитину. Вона хотіла надіти весільну сукню на красиву фігуру, а не на вагітний живіт. Тому весілля відклалося в черговий раз.

Кайя Євдокія народилася практично напередодні 2015 року. У мережі було безліч фото щасливих батьків з крихітною дівчинкою. Володимир щиро вважав, що Хайді найкраща жінка і мати. У серіалі за участю Хайді пішли на поступки вагітній актрисі і трохи змінили сценарій. Її персонажу придумали вагітність.

Але, через деяку кількість часу, ситуація змінилася в не найкращу сторону. Актриса страждала від зайвої ваги і ніяк не могла вирішити цю проблему. В результаті на цьому ґрунті розвинулася після родова депресія.

У минулому житті, тієї, яка була до вагітності, Хайді була відомою, затребуваною і красивою. Зараз же її проєкт закрили, а нові ролі ніхто пропонувати не поспішав. Дівчина все частіше стала зловживати алкоголем.

Коли дівчинці виповнилося 3 роки, пара Кличко-Панатьєрі розпалася остаточно. Подейкують, що актриса сама відмовилася від виховання дівчинки. Молода жінка не змогла відмовитися від розваг, світських прийомів, зйомок. Маленька дитина не вписувався в цей спосіб життя.

Після того, як розрив стався, Хайді стала активно шукати любов. Востаннє її бачили в товаристві Брайана Хікерсона. Цей чоловік теж є актором, але насправді давно не працює і живе за рахунок жінки.

Також останнім часом Хайді стала надмірно вживати алкоголь на різних тусовках. Після того, як дівчину кілька разів помітили в нетверезому стані на вечірках, Кличко приїхав і забрав дитину з собою. Жінка особливо не заперечувала.

Зараз Володимир виховує дитину сам. Дівчинка навіть не пам'ятає, як виглядає її мати. У вільний час він займається з дочкою. Євдокія, це головна людина в його житті. Нещодавно Хайді опублікувала знімок, на якому Кличко танцює з малятком. Підпис під ним говорить "найкращий тато".

Джерело