Внаслідок ракетної атаки у Києві без світла понад 19 тисяч споживачів – Суспільство

Внаслідок ракетної атаки у Києві без світла понад 19 тисяч споживачів - Суспільство

Фото: t.me/Ukrenergo/2623

Ранкова ракетна атака РФ не завдала критичних наслідків для стабільної роботи енергосистеми. Проте через пошкодження електромереж є знеструмлення в Києві та Харкові. Зокрема у Києві знеструмлено 19 400 споживачів, заклади охорони здоров’я. Відновити електропостачання обіцяють через три-чотири години. Про це повідомили в “Укренерго”.

У Харкові через пошкодження мереж «Харківобленерго» знеструмлено близько тисячі споживачів. Високовольтні лінії електропередачі  працюють в нормальному режимі. 

– Станом на 09:30 7 лютого рівень споживання електроенергії на 5,8% нижчий за відповідний показник вівторка, 6 лютого. Причини – під час ракетних атак споживання електроенергії знижується. Будь ласка, після відбою тривоги не вмикайте всі електроприлади одночасно. Це може створити додаткове навантаження на електромережу, – йдеться у повідомленні.

Нараз електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується.

Уранці 7 лютого Росія ракетами атакувала шість областей України. У Миколаєві загинув 70-річний чоловік, пошкоджені 20 приватних будинків та газова мережа.

У Києві внаслідок ранкової ракетної атаки Росії постраждало понад десять людей, двоє загинули.

Джерело